• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Консультації


  Останні новини

  День бухгалтера
  Сьогодні відзначають День Української Державності
  Заява ФПУ щодо мораторію Уряду на підвищення основних державних соцгарантій

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Липень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" із змінами від 19.11.2013
  4 лютого 2014
  Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" із змінами від 19.11.2013Законом України від 19.11.2013 № 691-VII внесено зміни до статті 7 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" щодо зарахування до страхового стажу періоду відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
  I. В абзаці другому частини першої статті 7 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 14, ст. 71; 2011 р., N 2 - 3, ст. 11) слова "Період отримання виплат" замінити словами "Період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, отримання виплат".
  Детальніше
   
  Закон України про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи.
  14 жовтня 2011
  Стаття 1. Питання формування накопичувальної системи
  пенсійного страхування

  1. Перерахування страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду запроваджується починаючи з року, в якому буде забезпечено бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду України.
  2. Учасниками накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування є особи, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ( 1058-15 ), яким на дату запровадження перерахування страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду виповнилося не більш як 35 років та які сплачують внески/за яких сплачуються внески до накопичувальної системи пенсійного страхування.
  3. Страхові внески до Накопичувального пенсійного фонду є складовою частиною єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, сплаченого учасниками накопичувальної системи пенсійного страхування, і підлягають спрямуванню до Накопичувального пенсійного фонду в таких розмірах: у рік запровадження перерахування - 2 відсотки бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, встановленого для таких учасників, кожного наступного року - у розмірі, збільшеному на 1 відсоток, до досягнення 7 відсотків і подальшої сплати у зазначеному розмірі.
  4. Страхові внески до Накопичувального пенсійного фонду для осіб, які беруть добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, нараховуються на суму, передбачену договором про добровільну
  участь.
  5. Пенсійний фонд України спрямовує страхові внески до Накопичувального пенсійного фонду на відповідні рахунки на підставі відомостей, поданих платниками єдиного внеску до Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.
  Детальніше
   
  Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей"
  8 червня 2011
  З А К О Н У К Р А Ї Н И


  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей
  ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2009, N 39, ст.550 )
  З метою посилення соціального захисту багатодітних сімей, поліпшення їх державної підтримки, створення більш сприятливих умов для виховання дітей у таких сім'ях Верховна Рада України
  Детальніше
   
  Закон «Про соціальний діалог в Україні»
  13 лютого 2011
  Закон «Про соціальний діалог в Україні», над яким працювали фахівці Федерації профспілок і сторони соціального діалогу вступив в силу 18 січня з дати опублікування його в газеті «Голос України» (Президент України підписав закон 11 січня 2011 р.)

  Важливою новацією Закону «Про соціальний діалог в Україні» є те, що закон акцентує увагу на можливості утворення дво- і тристоронніх інституцій не тільки на національному і територіальному рівнях, як це є на сьогодні, а й на галузевому рівні. Цим самим відкриваються можливості для проведення роботи з соціальними партнерами безпосередньо в галузях, передусім, визначальною буде роль профспілок, які завжди виступають з ініціативами у переговорному процесі: з укладення договорів, угод про співпрацю тощо.
  Детальніше
   
  Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати"
  21 січня 2011
  Верховна Рада України постановляє:

  I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
  1. У статті 115 Кодексу законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до N 50, ст. 375)

  2. У статті 24 Закону України "Про оплату праці" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 17, ст. 121; 2005 р., N 2, ст. 31)
  Детальніше
   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024