• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  День працівників освіти
  Освітянська звитяга Київщини
  Щодо запровадження Положення про атестацію педпрацівників

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Жовтень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  День працівників освіти
  День працівників освіти

  Детальніше
  Освітянська звитяга Київщини
  Освітянська звитяга Київщини
  У місті Бровари 26 вересня відбулося затишне осіннє свято, приурочене до Дня працівників освіти. Учасники свята мали честь вітати почесних гостей, серед яких були заступник голови Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко, заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Ярослава Тростянська та голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Цикалюк.

  Свято було окрасою для вчителів, які стали найкращими на Київщині і отримали заслужені відзнаки з нагоди свого професійного свята. У рамках урочистостей були вручені почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації. А також були нагороджені переможці у різних номінаціях таких як "Освітянська звитяга Київщини" і "За сприяння вчительству".
  Детальніше
  Щодо запровадження Положення про атестацію педпрацівників
  Щодо запровадження Положення про атестацію педпрацівників
  Управлінням соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України підготовлено для використання у роботі узагальнені відповіді на питання щодо запровадження з 1 вересня 2023 року Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 9.09.2022 № 805.

  Питання стали темою широкого обговорення учасниками семінару, що відбувся напередодні, 14 вересня 2023 року.

  Профспілка висловлює сподівання, що відповіді на три десятки запитань сприятимуть у вирішенні проблемних питань при застосуванні цього Положення.

  Завантажити - uzagalneni-vidpovidi_polozhennia-pro-atestaciu.pdf [314,68 Kb] (cкачиваний: 14)

  За матеріалами ЦК Профспілки
  Детальніше
  День дошкілля
  День дошкілля
  Всеукраїнський день дошкілля в Україні відзначають в останню неділю вересня, цього року воно припадає на 24 вересня. Дата була заснована в 2011 році.
  Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.


  В цей День ми вітаємо наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку і шану. Бажаємо здоров’я, гідних умов праці і мирного неба! Зі Святом!
  Детальніше
  День миру
  День миру
  День миру в Україні відзначається в другій декаді вересня. Свято встановлено Указом Президента України в 2002 році. Святкування Дня миру проходить спільно з ініціативами організаторів Міжнародного дня миру ООН.
  З моменту здобуття суверенітету, мир для України, як найприродніше явище суспільного стану, був нормою життя. Над мирними громадянами не літали бомби, міни та снаряди. Поля засівалися й оралися переважно тільки сільськогосподарською технікою. Люди масово не гинули і не отримували каліцтв під шквалом осколків і кулеметних черг. Вони жили, будували плани і були зайняті своїми звичайними справами.
  В Україні завжди поважали мир. Не раз підтверджували це, і навіть практикою високих державних ініціатив. Наприклад, відмовою від ядерної зброї, яка з легкістю зрівнювала шанси в разі нападу на країну будь-якого агресора. Люди не хвилювалися, адже територіальну цілісність і суверенітет держави "гарантували" найпотужніші і розвинені країни світу. США, Великобританія, Росія і т.д. Держава ніколи не дозволяла собі погрожувати війною своїм сусідам, більш того підтримувала тісні добросусідські відносини з усіма країнами.
  Мирне життя українського суспільства завжди було просякнуто надіями і прагненнями до мирного добробуту. Звичайно ж будь-який соціум може містити в собі абсолютно різні погляди на шляхи до власного добробуту, проте народ України акцентував увагу саме на мирні шляхи вирішення цих завдань.

  Детальніше
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2021