• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Консультації


  Останні новини

  Профспілка про застосування право вето Президентом України
  Оновлено порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 роц
  Із 1 вересня в перших класах має бути не більше 24 учнів: розʼяснення МОН

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Червень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  Вивільнення працівників у зв’язку з повною ліквідацією підприємства
  Вивільнення працівників у зв’язку з повною ліквідацією підприємстваРоз’яснення надає головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці в області Тетяна Цигульська.
  Згідно зі ст. 49-2 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) щодо порядоку вивільнення працівників, про наступне вивільнення працівників персонально попереджають не пізніше, ніж за два місяці.
  У разі, якщо вивільнення є масовим відповідно до ст. 48 Закону України "Про зайнятість населення", власник або уповноважений ним орган доводить до відома державної служби зайнятості про заплановане вивільнення працівників.
  Детальніше
  Про оплату роботи в надурочний час
  Про оплату роботи в надурочний час
  У Міністерстві роз'яснили, як оплачується надурочна робота за погодинною, відрядною системами оплати праці та у разі підсумованого обліку робочого часу.

  Мінсоцполітики у листі від 24.04.2017 р. №1264/0/101-17/282 нагадує, що оплата роботи в надурочний час відбувається таким чином
  Детальніше
  Звільнення за скороченням штату допускається лише за згодою профспілкового органу
  Звільнення за скороченням штату допускається лише за згодою профспілкового органуВідповідно до п. 1 ст. 40 КЗпП України трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом лише у випадку змін в організації виробництва і праці в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників.
  Звільнення з цієї підстави допускається якщо неможливо перевести працівника за його згодою на іншу роботу.
  Не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності, а також у період перебування працівника у відпустці. Це правило не поширюється на випадок повної ліквідації підприємства, установи, організації.
  Детальніше
  Сумісництво: оплата праці вчителів, які працюють у декількох школах
  Сумісництво: оплата праці вчителів, які працюють у декількох школах
  У зв’язку зі створенням опорних шкіл та їх філій відділи освіти приймають на роботу вчителів, які не мають повного навчального навантаження, в іншу школу за сумісництвом. Чи правильні такі дії?

  Як має здійснюватися оплати праці вчителів, які працюють у двох і більше школах, зокрема й під час канікул учнів?
  Детальніше
  Профспілка продовжує захищати права спілчан.
  Профспілка продовжує захищати права спілчан.У січні 2016 року Тетіївською районною організацією Профспілки спільно з обласною організацією Профспілки, на виконання одного із завдань профспілки по правовому захисту спілчан, було підготовлено та подано до Тетіївського районного суду позовні заяви до відділу освіти Тетіївської районної державної адміністрації про внесення записів до трудових книжок педагогічних працівників про перейменування посади старшої піонервожатої, організатора роботи з дитячими колективами, організаціями на посаду педагога-організатора.

  У лютому поточного року рішеннями Тетіївського районного суду зобов’язано відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації внести записи до трудових книжок педагогічних працівників про перейменування з 1 квітня 1991 року посад старшої піонервожатої та організатора роботи з дитячими колективами, організаціями на посаду педагога-організатора.
  Детальніше
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024